10 הסיבות שאתם חייבים לבקר בקוריאה הדרומית

דרום קוריאה היא מדינה שנראית כמו מדינה לא ידועה שרק מערביים מדברים עליה, שעברו למדינה כדי לשווק אותה לשכנותיהם האזוריות ולנהור למופעי K-pop, K-דרמטיים ו- K-beauty המפורסמים בעולם. זוהי מדינה שבה אנשים לא נוסעים רק לבירה סיאול או לעיר החוף בוסאן כדי לברר עוד מה מושך אותי. ערים קוריאניות נמצאות בכל מקום בעולם, אך המקום הטוב ביותר להתרשם אותנטי מדרום קוריאה הן רחובות סיאול.

סיאול

היא השער לשאר המדינה ואחת הבירות המגניבות בעולם (התראה סטריאוטיפית). עם תרבות וחברה תוססת שמעסיקה אתכם לאורך כל העונה, מסורות קולינריות טעימות ונופים טבעיים יפים, ישנן סיבות לנסוע לעיר זו ולהיות אחד המקומות הטובים ביותר בקוריאה. התרבות הקוריאנית העשירה היא רק אחת הסיבות העיקריות מדוע כדאי לבקר בסיאול.

אחת המדינות שכדאי להיזהר ממנה

היא דרום קוריאה, יעד מרגש שיספק אפילו את המטייל המנוסה ביותר. עם המטבח הייחודי שלה, עקבות הציוויליזציה העתיקה והבידור המודרני, דרום קוריאה תיתן לכם המון סיבות לתכנן את הטיול הבא. למרות שזה לא היעד מספר אחד להרבה אנשים ברחבי העולם, ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם לבקר בדרום קוריאה לחופשה הבאה שלכם.

דרום קוריאה היא המקום להגשים את חלומות ה- K-Wave שלך, בין אם אתה מעריץ אמיתי של עלייה לרגל קוריאנית ובין אם אתה פשוט מתעניין בתרבות הפופ באופן כללי.

במהלך שהותך בדרום קוריאה

תוכל להתענג על האותנטיות של התרבות הדרום קוריאנית ולהתענג על המסורות הייחודיות במדינה, ללמוד לקרוא ולכתוב את יסודות ההנגול של האלפבית הקוריאני, לבקר במקדש בודהיסטי לנסיגות רוחניות. או לגור בכפר המסורתי האנוק, ביתם של מאות בתים קוריאנים המכונים האנוק משושלת חוסון.
למידע מורחב בנושא של 10 הסיבות שאתם חייבים לבקר בקוריאה הדרומית באפשרותך לגשת לאתר

סיאול

בירת דרום קוריאה, מציעה ארכיטקטורה מודרנית, קניות אקלקטיות, אוכל מעולה ורכבות תחתיות בהייטק. עם זאת, תוכלו למצוא גם ארמונות יפים, מקדשים מדהימים ובתי חאנוק מסורתיים עוד משושלת חוסון. Jeonju הוא אחד המקומות האחרונים עם עיר עתיקה מסורתית של בתי האנוק הקוריאנים ויעד יפה באביב ובסתיו. למרות שדרום קוריאה אינה פופולרית כמו שכנותיה סין ויפן כיעד לחופשה, עדיין יש בה אזורים כפריים בתוליים המעניקים תובנה לאורח החיים הקוריאני המסורתי.

סיאול

בירת דרום קוריאה, היא עיר שיש בה כל דבר, החל מאוהבי אמנות וחנויות קניות ועד אוכלים וחיות מסיבה, ושואפת להציע משהו לכולם. בסיאול, מקדשים וגורדי שחקים מתקיימים בד בבד עם שפים בעלי שם המשלבים מנות מסורתיות עם טרנדים חדשים וטעימים במטבח הדרום קוריאני המפורסם.

דרום קוריאה ידועה בסגנון הלא שגרתי שלה, ובמיוחד סיאול היא אחת הערים החמות ביותר בעולם. המבקרים בסיאול ישימו לב שדרום קוריאנים בדרך כלל אופנתיים מאוד ואוהבים להתנסות ולהשוויץ בבגדי הרחוב החמים שלהם ברחובות העיר.

דרום קוריאה אולי לא פופולרית כמו שכנתה יפן

אבל בשנים האחרונות הצמיחה של התרבות הקוריאנית כמו K-pop, BTS, דרמות K, אופנה וטיפוח עור משכה את תשומת לבם של תיירים רבים. אוכל קוריאני נמצא גבוה ברשימת הסיבות לנסוע לקוריאה. המטבח הדרום קוריאני הוא גן עדן והקוריאנים גאים מאוד במטבח הייחודי שלהם.

בסיאול שוק גוואנג-ג'אנג

הוא המקום למצוא אוכל רחוב קוריאני אותנטי בכמה סמטאות מקורות. בצד הצפוני, תוכלו למצוא שפע של מסלולי טיול, מגדלי תצפית, מוזיאונים ופארקי שעשועים סביב פארק השלום אימג'ינגאק נורי והאזור המפורז הקוריאני, רצועת אדמה המשתרעת על פני חצי האי הקוריאני ומשמשת חיץ בין צפון לדרום. קוריאה, שנראית כמו סיפור מוזר בין שתי המדינות. הבדל אחד מיוחד הוא שבקוריאה אתה מגלה שרגלי ההרים עמוסות בחנויות טרקים, הן מלאות באנשים, מקדשים בודהיסטיים עולים על ההרים, וכאשר תגיע לפסגה תמצא ציוד כושר וספקים מקגולי.

בנוסף להיותו בסיס מצוין לטיול שלך

דרום קוריאה היא גם יעד מרגש שיפנה למטיילים ותיקים, במיוחד בעיר הבירה סיאול. ישנם כמה מקומות מדהימים המתעמקים בעברה של המדינה, כולל המוזיאון הלאומי של קוריאה והמוזיאונים הלאומיים להיסטוריה קוריאנית ועכשווית בסיאול. דרום קוריאה היא לא רק מקום פנטסטי לביקור בו, אלא גם מקום שטרם ביקרתי ובהחלט אבקר בטיול הבא שלי.

כשהשלג נמס ומזג האוויר מתחמם, בתחילת האביב פריחת הדובדבן הוורוד והלבן הופכת לזמן קצר את דרום קוריאה לארץ פלאית קסומה, ואלפי אנשים באים לראות את הפריחה ברחבי הארץ.

עלויות הנסיעה לדרום קוריאה כללו ביקור בעיר DMZ

סיורים בסיאול ובוסאן, כפרי תרבות ומקדשים, לינה במלון ותחבורה ליעד. הכפר JeonJu בדרום קוריאה בעל קצב חיים רגוע ואטרקציות רבות כגון בית הקתדרלות Jeondong, אחת משלוש הכנסיות הקתוליות במדינה והמקדש הקונפוציאני של Jeonju Hyanggyo, שהיה פעם בית ספר לתלמידים בתקופת שושלת חוסון. . השהות במקדש נגישה בקלות ברחבי הארץ וכוללת שינה במקדש גולגולסה, השתתפות בטקסי תה ואכילת מאכלים צמחוניים מסורתיים.

דילוג לתוכן