תיווך עסקים

תיווך עסקים מקצועי והוגן יגן על ההשקעה שלך בעסק שלך, יייחס לעסקה ערך סביר, ימצא את הקונה הנכון, יציע לך את המחיר הטוב ביותר האפשרי, ישמור על סודיות בעת מכירה, ינהל משא ומתן, יבטיח שהעסקה היא חוקית ויבטיח שהמעבר אל נכס חדש הוא ללא קמטים ככל האפשר.

מתווך עסקים

המכונים גם סוכני העברות או מתווכים, מסייעים לקונים ומוכרים פרטיים בתהליך המכירה והרכישה. הם מעריכים את שווי החברה, מקדמים את החברה למכירה, חושפים את זהותה, מנהלים דיוני קונים פוטנציאליים ראשונים, דיונים ומשא ומתן עם קונים פוטנציאליים, מקלים על התקדמות חקירות נאותות ותומכים במכירת העסק. שלא כמו סוגים אחרים של עסקים, תיווך מרוויח את העמלה שלו כאשר מתווך ומוכר מתקשרים בהסכם רישום ועומדים בתנאים הקבועים בחוזה.

תיווך עסקים

הוא אדם פרטי או עסק המסייע בקניית או מכירת עסק קטן ברחוב הראשי. אם אתה רוצה לקנות או למכור חברה תוכל למצוא מתווך עסקים באמצעות עורך דין, רואה חשבון או איגוד מקצועי כגון איגוד מתווכי העסקים הבינלאומיים (IBBA). יחסי סוכנות הינם עסקה קניינית עסקית, הכוללת ייצוג של סוכן העסקים מטעם חברת התיווך או המנהל המוכר או הקרן המוכרת מול הקונה או המוכר.

למתווכים עסקים יש ידע מיוחד בנושא מס והשלכות משפטיות של רכישות ומכירות

זה יכול לעזור לחסוך בעלויות ולהפחית את הסיכון לפגיעה בבעיות שעלולות לצוץ מאוחר יותר. מכירת חברות בצד הנדל"ן יכולה להיות מאמץ של מתווך מסחרי או השקעות, אך היא יכולה להיעשות גם על ידי חברת תיווך במשרה מלאה עם גישה בעלת אותה מקצועיות ויסודיות ש- NBB תחול.

מתווכים מסחריים אינם מצליחים לנקוט בצעדים להבטחת סודיות

מה שמאלץ קונים מעוניינים שלא לחשוף פרטים על מכירות פוטנציאליות. קונים פוטנציאליים נבדקים על ידי חברת התיווך של צד שלישי ועליהם לחתום על הסכם סודיות לפני שנודע להם על מכירה.

אם אתה מעוניין לרכוש עסק קיים

סוכן יכול לעזור לך למצוא עסקה המתאימה לקריטריונים שלך, כולל מיקום, תעשייה וגודל. הכסף שמוציא עם סוכן הוא יותר כסף עבור החברה, כך שהמשא ומתן יתנהל בצורה חלקה וניתן לבצע הרבה מהפרטים הבירוקרטיים והאחרים המאפשרים את המכירה, מכיוון שאולי מוכרים בודדים לא יוכלו לעשות את כל הדברים האלה בעצמם. .

כמתווך עמית ב- National Business Brokers (NBB) בקולורדו ספרינגס

קולורדו, בוב הולמן, CCIM, מודע היטב לייחודיות של מוכרים וקונים בודדים ועבודתו היא חלק מתווך ויועץ חלקי. מאחר שאנשי מקצוע בתחום ההשקעות והנדל"ן שוקלים לצמצם בתעשיות שלהם, הם יכולים לשקול להתאים את האסטרטגיה של הולמן ברוקרים לעסקים כדי להגדיל את נתח השוק שלהם.

לאחר חתימת הסכם רישום לשנה עם הספק

המשימה הראשונה של הולמן היא למקם מחדש את העסק המנוהל על ידי הבעלים תמורת מכירות רבות במחיר גבוה בשווי מיליון דולר. למרות שחשוב למוכרים להיות ריאליים בנוגע למחיר העסק שלהם, לא פחות חשוב לקונים גישה מציאותית למה שהם יכולים להרשות לעצמם לקנות. כפי שאתה יכול לראות, הסיבות למכירת חברה חשובות, אך גם תהליך המכירה חשוב.

ברוקרים מסחריים מכירים את שוק החברות למכירה ומסוגלים למצוא קונים רציניים שיש להם מספיק משאבים כספיים

כדי לבלף. אם הם יודעים מה הקונים מחפשים, הם יכולים לתת עצות חשובות שתוכל לבצע בהן בפירוט כדי להפוך את העסק שלך למשוך יותר את הקונים.

לקוחותינו מתמקדים בסיוע למוכרים לפתוח את הערך האמיתי של העסק שלהם ולקנות לחשוף את ההשקעה הנכונה להשגת מטרותיהם

למידע נוסף על ערך העסק שלך, אנו משתמשים בתהליך שיווק פעיל כדי לחפש קונים אסטרטגיים, בין אם קונים פיננסיים, בעלים או מפעילים.

משרד עורכי הדין שלנו מברך על שאלותיך ושאלותיך בנוגע לתהליך הרכישה והמכירה של חברה

בין אם נדל"ן מסחרי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ, בחירת אתרים או הזדמנויות זיכיון ביוסטון, טקסס, טקסס, משרד משרד מרפי יכול לספק את האמון והמומחיות הדרושים לך כדי לעבוד איתך בעסק שלך. מוכרים המחפשים מתווך שיפרט אותם ואת העסק שלהם, וקונים המחפשים את העסקה הנכונה, כולם מתחילים באינטרנט, לטוב ולרע.

Del Lingco International מתמחה במכירה והערכת שווי של חברות אחזקות בינוניות ועסקים קטנים

מיזוגים ורכישות של חברות פרטיות (M & A) הן לרוב גדולות ומורכבות יותר מעסקאות מתווך כלליות. כתוצאה מכך, רוב המכירות וההעברות של חברות מומלצות, כולל מכירה ישירה, העברות נדל"ן, הסכמי ליסינג והבטחת רישיונות נדל"ן.

מתווכי עסקים מנוסים יבטיחו שהמסר על המכירה יישאר חסוי

כך שלקוחות נאמנים, עובדים, מוכרים וספקים יוכלו למצוא אותך להודיע להם. כדי להיות חברת נדל"ן מורשה, עליך לרכוש את רישיון הנדל"ן שלך ולעבוד כסוכן נדל"ן לפרק זמן מוגדר לאחר שהפכת לסוכן נדל"ן מורשה. פטור של עוסקים ב- M & A מכלל הקוד הניהולי של טקסס SS139.27 כדי להיות פטור כמתווך עסקים, כל הצדדים חייבים להיות "M & A" וכל העסקאות חייבות לציית לחוק המנהלי של טקסס.

זה איפשר להם למכור בזירה לחברות בינוניות ואילצו אחרים לנטוש את העסק בגלל מחסור במכירות וגודל החברה. בתחילת 2009, מתווכים רבים פרשו מהעסק ורבים אחרים נקטו בנתיבי נייר כדי להשאיר את אורות המשרד דולקים.

 

דילוג לתוכן